Мустафа Джемілєв підтримав переклад Корану українською мовою

*

У березні видавництво «Основи» представить довгоочікуваний переклад Корану українською мовою, який здійснив дослідник і сходознавець Михайло Якубович. За словами директора видавництва, Богдани Павличко, дизайн і оформлення священної книги Ісламу неодмінно справить враження на мусульман країни. Повідомляє Сultprostir.

 

«Вихід повного українського перекладу Корану є визначною подією для всієї української спільноти. Він допоможе україномовному читачеві краще зрозуміти цінності та життєві принципи мусульманської громади нашої країни. Наразі громадянами України є близько 500 тисяч мусульман. Корінний народ Криму, кримські татари, це особлива складова української нації, яка додає барв культурному та духовному багатству України. Історія ісламу в Україні пов’язана, перш за все, саме з ними. Український переклад смислів Корану обов’язково сприятиме більш тісному зв’язку кримських татар з усім українством», – прокоментував правозахисник, лідер кримськотатарського руху Мустафа Джемілєв.

 

Робота над «перекладом смислів» Корану українською тривала 5 років, протягом яких Михайло Якубович вносив уточнення та вдосконалював переклад.

Сultprostir