Автор політичного бестселеру “Путінократія” відвідає Київ

*

Відомий німецький журналіст, автор політичного бестселеру “Путінократія” Борис Райтшустер у березні приїде до Києва, щоб зустрітися з українськими читачами. Повідомляється у прес-анонсі видавництва “Віват”.     

 

У Києві відбудеться низка презентацій книги “Путінократія”, яка нещодавно була відзначена першим місцем Всеукраїнського рейтингу “Книжка року-2014”. Б. Райтшустер приїжджає на запрошення видавництва “Віват”, що видало заборонену в Росії “Путінократію” російською та українською мовами.

 

10 березня запланована прес-конференція Б. Райтшустера в інформаційному агентстві “Інтерфакс-Україна”, а 11 березня він виступить у Книгарні “Є” та проведе автограф-сесію. Планується також зустріч зі студентами одного з київських вишів.

*

Купити книгу.

 

Борис Райтшустер – німецький журналіст, який близько 20 років прожив у Москві (з 1999 по 2011 роки очолював московське бюро журналу Focus). У своїй книзі, оригінальна назва якої перекладається як “Демократура Путіна”, він детально проаналізував режим правління російського президента. У книзі досліджені найбільш гучні політико-економічні кримінальні справи (справа ЮКОСа, наприклад), сучасний опозиційний рух, особливу увагу автор приділяє війнам, розв’язаним Росією на Кавказі. “Демократура Путіна” у Германії пережила два перевидання, ставши політичним бестселером. Усього в активі Б. Райтшустера п’ять книжок, заборонених до друку в Росії, завдяки яким автор здобув серед німецьких публіцистів славу ворога номер один російського президента.

Друг Читача