Книга Катерини Бабкіної стала соціальним проектом

*

Дитяча історія Катерини Бабкіної «Гарбузовий рік», яка вийшла торік у «Видавництві Старого Лева» з ілюстраціями Юлії Пилипчатіної, розпочала співпрацю видавництва з Міжнародним благодійним фондом «Таблеточки». Тепер, придбавши зазначену книгу, кожен може долучитися до порятунку життя: 5 гривень від вартості примірника буде перераховано до фонду на допомогу дітям, хворим на рак крові. Пише Cultprostir.

 

«Міжнародний Благодійний фонд «Таблеточки» допомагає дітям з раком крові з 2011 року, – розповідає засновниця фонду Ольга Кудіненко. – Основні напрямки діяльності – інформаційне висвітлення проблем лікування дитячого раку крові, купівля ліків, які не купує держава, розвиток волонтерського руху, а також адресна допомога, у тому числі і оплата операцій з трансплантації кісткового мозку від нерідного донора, які не проводяться в Україні. За три з половиною роки роботи фонд допоміг сотням дітей на більш ніж 17 млн. грн. Ми дуже вдячні «Видавництву Старого Лева» за підтримку і співпрацю. Одній людині зібрати на операцію 120 000 євро (4 000 000 грн.) практично нереально, але коли тисячі людей жертвують по 5, 10, 50, 100 гривень, сума збирається дуже швидко. І це дає шанс дітям на одужання».

 

Також «Гарбузовий рік» отримав цифрове продовження  вигляді додатку The Pumpkin’s Year, який можна завантажити на AppStore або GooglePlay. За його допомогою сторінки книжки оживають, зображення починають рухатись, а малюнки співати. Така інтерактивність паперового видання – прорив на вітчизняному ринку. Створила додаток компанія DigitalDealerz.

Cultprostir