Найкращі новели про Крим видадуть в одній книзі

*

До 1 березня триває прийом робіт на конкурс “Новела по-українськи” від журналу “Країна”.

Цьогоріч він пройде утретє. Обсяг творів учасників – до 10 тис. знаків неопублікованого раніше тексту. Мова – українська. Тема – вільна, місце дії – Крим, Україна. Переможець отримає тисячу гривень і його новелу опублікують у журналі “Країна”.

 

Найкращі новели учасників конкурсу видасть окремою книжкою Літературна агенція “Discursus”. Торік спільно із конкурсом “Новела по-українськи” вони вже видали збірку “Євромайдан. Хроніка в новелах”. Минулого вересня її представили на Форумі видавців у Львові. Згодом книжку презентували у Києві, Рівному, Полтаві та інших містах, звідки родом учасники конкурсу. Збірку новел про Крим готують до цьогорічного Форуму видавців.

 

Тексти новел, а також контакти й біографію автора надсилайте до 1 березня 2015 року включно на адресу konkurs.novel@ukr.net або на поштову скриньку: “Газета по-українськи”, а/с 67, Київ-53, 04053 з позначкою “Новела по-українськи”.

 

Своєю участю в конкурсі автор дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, у “Газеті по-українськи” й журналі “Країна” та згоду на оброблення, збереження та використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.

 

До журі ввійдуть представники редакції журналу “Країна”, а також письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. Твір переможця надрукують у журналі “Країна” у квітні 2015 року.