Роман про грузинсько-російську війну з’явився в е-форматі

*

Перше за роки Незалежності українське видання роману сучасного грузинського автора Баси Джанікашвілі «Гра у войнушку» відтепер доступне в е-форматах. Електронну книжку можна придбати або читати в е-бібліотеках на Google play, Amazon, iTunes, у бібліотеці Кассіопея та почитати фрагменти на ресурсі Google Books. Повідомляє Cultprostir.

 

Нагадаємо, що допрем’єрна презентація українського видання книги відбулася ще 10 квітня 2014 року за підтримки Посольства Грузії в Україні в Києві в рамках «Книжкового Арсеналу», а друкований наклад з’явився на початку осені у видавництві «Кальварія».

 

Читайте також: Бомби російської любові

 

Роман, котрий починається на іронічно-реалістичній ноті, раптом перетворюється на абсурдну трагедію, якою є будь-яка справжня війна, зокрема й та, що точиться сьогодні в Україні. На тлі внутрішньої сімейної війни між подружжям Дарчія несподівано розпочинається війна між державами – російсько-грузинська війна 2008 року. І в обох війнах важливу ролю відіграє десятирічний син подружжя – Гівіко.

 

У цьому тексті межа між реальним і віртуальним простором просто зникає. Читач сам вирішує, чи герої роману – учасники реального конфлікту, чи персонажі комп’ютерної гри у вóйнушку.

Cultprostir

Придбати друковану версію книги.