Фільм “50 відтінків сірого” кращий за книгу, – вважають критики

*

Британські та американські критики погоджуються з тим, що фільм вийшов сильнішим за роман.

У своїх перших рецензіях на кінофільм “П’ятдесят відтінків сірого”, знятого за однойменним еротичним романом, критики стверджують, що стрічка вийшла цікавішою за книгу, пише ВВС.

 

Журнал Variety називає фільм режисера Сема Тейлор-Джонсона “значним покращенням” відомого своїм комерційним успіхом роману письменниці Е.Л. Джеймс.

 

З цією точкою зору погоджується газета Guardian: за її словами, чекали на чергову кіноадаптацію, а вийшло щось, що перевершило очікування публіки.

 

При цьому узагальнений рейтинг кінорецензій на фільм, за даними сайту Rottentomatoes, не перевищує 42%. Користувачі сайту IMDB оцінюють картину в 3,4 бали з 10.

 

Роман “П’ятдесят відтінків сірого” розповідає про бурхливі стосунки із садомазохістським ухилом між мільярдером Крістіаном Греєм і скромною студенткою філологічного факультету Анастасією Стіл.

 

Головну героїню грає молода американська актриса Дакота Джонсон, роль мільярдера Грея виконує ірландський актор Джеймі Дорнан.

 

Критик Variety Джастін Чан висловив думку, що фільм вийшов гострішим, ніж переважна частина кіноіндустрії, що постачається на ринок.

 

При цьому, як зазначив Чан, в наше насичене порнографією століття картина “П’ятдесят відтінків сірого” виглядає лише м’якою провокацією.

 

У свою чергу кінокритик Guardian Джордан Хоффман високо оцінив акторську роботу Дакоти Джонсон.

 

За його словами, Джонсон вдається переконливо грати в одному з найбільш безглуздих романтичних хитросплетінь у сучасній поп-культурі.

 

З тим, що фільм вийшов сильнішим за однойменну книгу, погоджується і критик видання Hollywood Reporter Шері Лінден.

 

Нагадаємо, що в Україні стрічка з сьогоднішнього дня виходить у прокат.

Espreso.tv