На вірші Івана Малковича випустять музичний альбом

*

Український мультиінструменталіст Орест Криса розпочав роботу над альбомом пісень на вірші українського поета Івана Малковича. Як зізнався Cultprostir музикант, йому вдалося домовитися з автором про зміни в текстах.

 

«Ідея цього проекту народилась давно. Спершу було знайомство з поезією Івана Антоновича Малковича. Такою щемливою, дуже відкритою у своїй ніжності й інтимності. Я почав ставити галочки у змісті. Згодом народилися пісні. Мені пощастило показати їх автору і попросити про деякі зміни в текстах для надання їм пісенної форми. Я отримав згоду», – розповів Cultprostir Орест Криса. Наступним кроком став пошук музикантів для проекту, який неможливо було реалізувати самому.

 

«Дещо ми виконували на концертах в рамках акустичного проекту з Едуардом «Ділей» Приступою. Одна з пісень навіть увійде до нашого нового альбому. Але до втілення задуму як проекту ще було далеко. Нещодавно мені довелося працювати на студії «Кофеїн» з Танею Ша(лідер проекту Shopping Hour. – Ред.). Після творчого спілкування я відчув, що на цій студії з цими людьми я можу спробувати втілити свої задуми. Це прекрасне почуття, мабуть, щось подібне відчувають моряки, коли команда готова і корабель вирушає у подорож», – сказав Орест Криса.

 

За словами музиканта, зараз йде робота над записом першої композиції. Оскільки пісні вийшли дуже несхожими одна на одну, в проект будуть залучатися дуже різні музиканти.

Cultprostir