У лютому телепрем’єру фільму “Поводир” покажуть на “Інтері”

*

У суботу, 21 лютого, на “Інтері” відбудеться телевізійна прем’єра художнього фільму “Поводир” режисера Олеся Саніна. Про це повідомляє Телекритика з посиланням на прес-службу телеканалу.

Стрічка вийде в ефірі о 20.30.

Як повідомляла “Телекритика”, режисер готує чотирисерійну телевізійну версію фільму, яку покаже канал “Інтер”.

Нагадаємо, створена за державної підтримки стрічка Олеся Саніна “Поводир” уже за перший вікенд побив рекорд прокату українського кіно, а за дев’ять тижнів показу, за даними Kino-Teatr.ua, зібрав 14,08 млн грн. Водночас бокс-офіс так і не перевищив бюджету фільму, який становив 16,6 млн грн. Високі касові збори – заслуга дистрибуторської компанії B&H Film Distribution, яка запустила масштабну промокампанію, вклавши в просування 2,5 млн грн.

Світова прем’єра “Поводиря” відбулася 16 липня на Одеському міжнародному кінофестивалі, де в національному конкурсі команда фільму (актор Станіслав Боклан і оператор Сергій Михальчук) здобула дві нагороди. Стрічка вийшла в прокат 12 листопада й охопила 130 кінозалів по всій Україні. В деяких кінотеатрах її можна було подивитися з тифлоперекладом для незрячих.

Висування фільму “Поводир” на отримання премії Американської кіно академії “Оскар” призвело до скандалу в Українському Оскарівському комітеті, який залишила частина членів, а Асоціація продюсерів України пообіцяла реформувати комітет. Зрештою, “Поводир” так і не потрапив до числа фіналістів “Оскара”.

Телекритика