В Україні заборонені всі російські фільми

*

5 лютого депутати Верховної Ради проголосували за закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України». За ініціативи депутатів Олега Ляшка та Вікторії Сюмар до закону внесено поправку, згідно якої на території України забороняється демонстрація та розповсюдження всіх російських фільмів, знятих після 1 січня 2014 року. Пише Сultprostir.

 

Якщо раніше йшлося про заборону тільки пропагандистських стрічок, то тепер депутати вирішили заборонити взагалі всі фільми російського виробництва. Більш того, окремі народні обранці впевнені, що проголосували і за те, щоб заборонити всі російські стрічки, зняті після першого серпня 1991 року. Про це, зокрема, в коментарі виданню «Телекритика» заявив народний депутат від «Народного фронту», голова Комітету з питань культури та духовності Микола Княжицький.

 

«До всього треба підходити з головою. Особливо, якщо справа стосується людей. Забороняти треба тих, хто скомпрометував себе висловлюваннями і вчинками, і не допускати пропаганди РФ на екранах. Радикальна партія ж вирішила виправдати свою назву і головний біль лікувати за допомогою гільйотини. А як бути з тими діячами мистецтв РФ, які підтримують нас, але мали нещастя зняти фільм після 1-го січня 2014-го року? Про копродукцію також не варто забувати», – прокоментувала Cultprostir нову редакцію закону Надія Купріненко, кінодистриб’ютор, кінознавець.

Сultprostir