У лютому пройде книжкова виставка “Київська весна”

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе книжкова виставка “Київська весна”, яка відбудеться 19-22 лютого 2015 року в “Українському Домі” (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

 

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками книжкової продукції, випущеної вітчизняними видавництвами. На виставці буде широко представлено художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

 

Програма виставки передбачає презентації нових видань від відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури.

 

Відвідувачів зустрічатиме “Літературний салон”, де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В “Літературному салоні” щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

 

Під час виставки також відбудеться:

Благодійна акція “Подаруй радість дитині – поділися книжкою”. Кожен охочий має змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу.

Створення  міжнародної Книги бувальщин “Добро-Дій”, що претендує на статус Національного рекорду України. Відвідувачі та гості виставки матимуть можливість долучитися до безпосереднього створення міжнародного рекордного артбуку

Народне гуляння – ярмарок “Масляна-2015”.

Деталі на сайті виставки

Друг Читача