На конкурс “Новела по-українськи” приймають твори про Крим

*Журнал “Країна” оголошує конкурс “Новела по-українськи”. Цьогоріч він пройде утретє. Пише Gazeta.ua.

 

Обсяг творів учасників – до 10 тисяч знаків неопублікованого раніше тексту. Мова – українська. Тема – вільна, місце дії – Крим, Україна.

Винагорода переможцю – публікація новели в журналі “Країна”, публікація новели на сайті Gazeta.ua, грошова винагорода 1000 грн.
Винагорода іншим фіналістам – публікація новел на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів – публікація новели в газеті Газета по-українськи”.

 

Тексти новел а також контакти та біографію автора надсилайте до 1 березня 2015 року включно на адресу konkurs.novel@ukr.net або на поштову скриньку: “Газета по-­українськи”, а/с 67, Київ-53, 04053 з позначкою “Новела по-українськи”.

Своєю участю у конкурсі автор дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, “Газеті по-українськи” і журналі “Країна” та згоду на обробку, збереження та використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.

До журі ввійдуть представники редакції журналу “Країна”, а також відомі письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участь працівники журналу “Країна”, “Газети по-українськи” та Gazeta.ua.

Переможця оголосять в журналі “Країна” у квітні 2015 року.

 

Під грошовою винагородою розуміється отримання переможцем грошової премії у розмірі 1000 грн. з урахуванням усіх утриманих податків і зборів.

Детальніші умови конкурсу – згодом на сайті Gazeta.ua.