Українська поетеса стверджує, що її висунули на Нобелівську премію

На Нобелівську премію у галузі літератури висунуто кандидатуру української поетеси Наталі Пасічник. Про це інформує Українська літературна газета. Газеті про це повідомила сама Наталя Пасічник. Хто саме її висунув на нагороду, не зазначила. Організації, які мають право це робити, інформацію поки що не підтвердили.

 

До розгляду запропоноване найповніше на сьогоднішній день зібрання творів – книгу «Пастух бджіл», що вийшла друком у поетичній серії «Зона Овідія».

*

Наталя Пасічник народилася у 1984 році.  Вона є автором поетичних збірок “Елегія печалі” (2002), “Портрети доби Ренесансу” (2006), “Гра в три руки” (2009), “Пастух бджіл” (2012), “Зимові канікули” (2014), а також повісті для дітей «Терезка з Медової Печери» (2014).

Пасічник нагороджена багатьма літературними преміями, а також є членом Національної спілки письменників України та кандидатом філологічних наук.

 

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про намір висунення на цьогорічну премію поета-шістдесятника, прозаїка, громадського діяча Ігоря Калинця.