У квітні Ірена Карпа презентує укладену нею збірку про волонтерів

*

Під час проведення першої дискусії у рамках проекту  «Культура vs. Пропаганда», створеного спільно ГО «Форум видавців» та БФ «Фундація Дарини Жолдак», учасниками якої стали письменники Ірена Карпа, Лариса Денисенко та Любко Дереш, стало відомо, що одна з найпопулярніших авторок сучасної української літератури готує нову книгу. Пише Сultprostir.

 

За словами Ірени Карпи, у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» вийде збірка оповідань та есеїстки на тему волонтерства. До участі у створенні книги запрошені відомі автори: Сергій Жадан, Лариса Денисенко, Ірен Роздобудько, Катерина Бабкіна, Андрій Любка.

 

«Я відбирала таких авторів, які в принципі щось важать самі в сенсі літературному. Чому ця збірка є важливою! Бо волонтери є абсолютними героями. Зараз на них лежить все – від оснащення армії, до обміну полоненими. Мені дуже важливо, щоб про те, що роблять ці люди, дізнались, адже вони часто лишаються просто за кадром», − сказала Ірена Карпа, автор ідеї та упорядник майбутньої збірки.

 

Як повідомила Cultprostir прес-служба «Клубу Сімейного Дозвілля», книгу про волонтерів можна очікувати у квітні цього року, робота над обкладинкою ще триває.

Сultprostir