Юрій Макаров вестиме «Війну і мир» на Першому національному

*

У вівторок, 27 січня, на Першому національному стартує новий проект «Війна і мир». Про це повідомляє Телекритика з посиланням на прес-службу Національної телекомпанії України (НТКУ).

 

Програми вийде в ефірі о 22.00.

 

Телепроект, побудований у формі конструктивного діалогу, стосуватиметься розгортанню подій на сході України. Програму вестимуть журналіст Євген Степаненко та відомий письменник, публіцист Юрій Макаров.

 

«Проект створений для того, щоб люди чули дві точки зору – точку зору війни і точку зору миру. До речі, гість у нас буде не гостем у класичному розумінні, а повноцінним учасником програми. Тобто він може вступати з нами в дискусію, мирити нас, ставати на мій бік чи на бік Юрія. І, врешті-решт, ми повинні прийти до якогось консенсусу», – сказав Євген Степаненко.

 

«Говорити про війну – дуже важливо. І наша функція – говорити про те, що по-справжньому хвилює суспільство, кожного з нас», – додав Юрій Макаров.

 

Нагадаємо, журналіст та телеведучий Юрій Макаров у травні 2013 року прийняв рішення залишити телеканал ТВі.  Він написав заяву на звільнення і вирішив працювати позаштатним оглядачем «Українського тижня».

 

Звільнитись з ТВі телеведучого спонукала, за його словами, солідарність з колегами-журналістами, які висловили протест і пішли з каналу, оскільки переконані, що не зможуть гарантувати глядачам надання об’єктивної та неупередженої інформації. Пан Макаров працював на ТВі  з 2011 по 2013 роки, за цей час  в ефір виходили його авторські проекти «Цивілізація» та «Цивілізація 2.0».

 

У серпні 2013 року Юрій Макаров приєднався до онлайн-телебачення Української греко-католицької церкви «Живе.ТБ». У вересні того ж року пан Макаров долучився до проекту «Громадського радіо».

Вероніка Коробенюк для «Телекритики»

Купити книги Юрія Макарова.