Музею Тичини виповнилося 35 років

*

Сьогодні, 26 січня 2015 року, виповнюється 35 років від того дня, коли меморіальна квартира українського поета, перекладача, державного та громадського діяча Павла Тичини почала функціонувати як музейна установа і її поріг переступив перший відвідувач.

 

За цей час музеєм реалізовано сотні проектів, багато з яких є довготривалими та спрямовані на широку вікову аудиторію.

 

В інформаційному просторі України і Європи Музей-квартира Павла Тичини відомий як найбільш активний і найбільш креативний, вже давно є не тільки центром життя київської громади, а й яскравим брендом столиці.

 

2014 року Музей Тичини потрапив до числа домінантів (короткого списку) престижного міжнародного конкурсу «Найкращий музей Європи», що проводить Європейський музейний форум. Переможців конкурсу оголосять у травні 2015 року у м. Глазго (Шотландія). А Музей Тичини за всі роки Незалежності є першим неприватним державним українським музеєм, що буде представляти Україну на європейському рівні під синьо-жовтим прапором у фіналі конкурсу та потрапить до каталогу кращих європейських музеїв.

 

Як взаємопов’язані імідж музею та його активність? Чи доклався головний розпорядник коштів (Департамент культури КМДА) до модернізації музею і яким чином? Яка проблема «Дамоклевим мечем» висить над музеєм навіть у дні його ювілею і в рік престижних досягнень? Про концептуальні зміни у роботі музею, про його плани і проекти, про труднощі у повсякденному житті піде мова на прес-конференції, яка відбудеться завтра.

Прес-конференція з нагоди 35-річчя Музею-квартири Павла Тичини в Києві

Дата: 27 січня 2015 р.

Час:12.00

Адреса: м. Київ, вул. Терещенківська, 5

ІА ПРО