У квітні пройде ювілейний V Книжковий Арсенал

*

 

22-26 квітня, до Всесвітнього дня книги і авторського права, у Мистецькому Арсеналі відбудеться міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» – найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво.

Книжковий Арсенал – щорічний проект Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», що має на меті популяризацію читання, розширення актуального культурного контексту для книговидання, посилення міжнародного обміну та підтримку інтелектуальної, мистецької книги.

 

У програмі Книжкового Арсеналу 2015 заплановано: 

– книжкова виставка-ярмарок за участю більш ніж 150 провідних видавництв та міжнародних партнерів, що пропонує широкий вибір художньої, дитячої, non-fiction і мистецької літератури

– понад 200 подій і 30 зіркових письменників, літературних діячів та митців із 10 країн у міжнародній літературній програмі (список гостей буде оголошений у березні).

– програма «Мистецтво книги» — мистецькі виставки, експозиції art book, друкарські майстерні, кафе мальованих історій та графічної прози, майданчик мистецького самвидаву.

– велика програма для дітей і підлітків — інноваційно-освітній проект «Арсенал Ідей».

– Благодійний збір книжок для дітей, позбавлених батьківської опіки, дитячих лікарень та реабілітаційних центрів, хоспісів.

– День і Ніч Книги 23 квітня

– Спеціальна вечірня програма літературно-музичних перформансів, концертів і кінопоказів.

 

Спеціальний гість програми книжкової ілюстрації – Чехія. Куратор українсько-чеської виставки та майстерень: клуб ілюстраторів Pictoric. Партнер: Чеський Центр.

 

Крім того, п’ятий, ювілейний Книжковий Арсенал не зупиняється на вже випробуваних форматах і є відкритим для експериментів. Зокрема, серед інновацій Книжкового Арсеналу 2015:

– спеціальна платформа малих, креативних видавців і книгарень,

– секція букіністики, антикварної книги і музейних видань,

– ярмарок ілюстраторів,

– Фестиваль текстового дизайну, шрифтові та каліграфічні майстерні,

– програма до Міжнародного року світла, присвячена фотокнигам та фотографії. Спеціальний гість – фестиваль Spine (Швеція),

Заявки на участь у виставці-ярмарку в рамках Книжкового Арсеналу приймаються до 16 березня 2015 року.

Деталі на сайті та у Facebook.

Друг Читача