Українську дитячу книжку видали у Південній Кореї

Книга Тараса Прохаська та Мар’яни Прохасько «Хто зробить сніг», яка з’явилась в 2013 році у «Видавництві Старого Лева», вийшла на світовий ринок. Видавництво BookNBean Publisher опублікувало книгу у Південній Кореї. Тож відтепер діти (і не лише діти) зможуть читати корейською мовою цю чудову й повчальну історію про кротенят, дружбу та взаємодопомогу, турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг… Книга вийшла з оригінальними ілюстраціями Мар’яни Прохасько.

*

Купити книгу.

«Хто зробить сніг» стала переможцем конкурсу «Книга року ВВС – 2013» у номінації «Дитяча Книга року ВВС – 2013», а також отримала премію «ЛітАкцент року 2013» у номінації «Поезія і проза для дітей», посіла перше місце рейтингу «Книжка року‘2013» у номінації «Дитяче свято». Також книжка Тараса Прохаська і Мар’яни Прохасько потрапила до світового каталогу «The White Ravens» у 2014 році.

 

Раніше на світовий ринок вийшла ще одна книга «Видавництва Старого Лева» – «Зірки і макові зернята» творчої майстерні «Аґрафка» (Романи Романишин та Андрія Лесіва). «Зірки і макові зернята» вже видані у Франції та Південній Кореї. Незабаром цей список поповнить Аргентина.

Видавництво Старого Лева