Олесь Бузина став шеф-редактором газети «Сегодня»

*

У холдингу «Сьогодні Мультимедіа» (входить до «Медіа Група Україна») прийнято рішення про призначення журналіста видання Олеся Бузини шеф-редактором газети «Сегодня». Повідомляє Редакторський портал на прес-службу «Сьогодні Мультимедіа»

«Перед редакцією стоять нові амбітні завдання, а досвід і професійні якості Олеся допоможуть виданню вийти на новий рівень, зроблять газету «Сегодня» ще більш цікавою і затребуваною серед читачів, – прокоментував це призначення Василь Потапов, генеральний директор холдингу «Сьогодні Мультімедіа». – При цьому важливо відзначити, що посада шеф-редактора – це, в першу чергу, управлінська позиція».

 

«Впевнений, що призначення на цю посаду талановитого професіонала Олеся Бузини посилить команду газети «Сегодня» і надасть їй новий імпульс розвитку, – підкреслив Євген Лященко, директор холдингу «Медіа Група Україна».

 

Коментуючи своє призначення, Олесь Бузина зазначив: «Для газети «Сегодня» ніколи не було і не буде заборонених тем. Команда видання завжди керувалась і буде керуватися тільки пошуком правди. Давня журналістська істина свідчить, що стаття тільки тоді гарна, коли приречена на переказування. Саме цього простого принципу ми й будемо дотримуватися».

Головний редактор видання Ольга Гук продовжує роботу на своїй посаді під керівництвом Олеся Бузини.

Редакторський портал