Француз написав книгу про Майдан

*

Французький історик Антуан Аржаковський написав книжку про драматичні події Майдану – “Росія-Україна: від війни до миру?“. Праця вийшла в червні 2014 року в Парижі. Нині доступний її російський переклад з додатковою главою, що охоплює період з червня по жовтень 2014 року.

 

“Книга отримала хороші відгуки у Франції. Особливо радий, що отримав премію Григорія Орлика. Працювали в терміновому порядку, щоб зробити доступними аналіз драматичних подій в Україні та Росії в 2013-2014 рр. Головною умовою для того, щоб знайти мирне вирішення російсько-українського конфлікту є доступність російськомовному і україномовному населенню найбільш достовірної інформації про ці події. Сподіваюсь, в прийдешньому з’явиться і українська версія книжки”, – розповідає автор.

 

За словами Аржаковського, поки що немає видавців, які б хотіли опублікувати таку книгу російською мовою в Парижі і особливо широко поширити її в Україні та Росії.

 

“Тому я прийняв рішення – поки соціальні мережі і орди тролів, які їх заповнюють, ще залишаються відвідуваними, – поширити її безкоштовно в мережі через мій блог”, – повідомляє митець.

Книжку можна прочитати тут.

Gazeta.ua