Російський письменник Едуард Лимонов провідав терористів “ЛНР”

*

Російський письменник Едуард Лимонов у неділю, 21 грудня, відвідав окуповані міста Луганської області та поспілкувався з бойовиками, передає НБН. “Лідер опозиційної партії “Інша Росія” Едуард Лимонов став першим відомим політиком, який відвідав Донбас. Він побував на бойових позиціях ополчення”, – повідомляє сепаратистський портал “Новоросія”.

 

Варто зазначити, Едуард Лімонов разом з колегами по партії одними з перших підтримали терористів на Донбасі. Крім того, вони організували рух “Інтербригади” і взяли в руки зброю.

 

Зазначимо, Едуард Лимонов (справжнє прізвище – Савенко) народився 22 лютого 1943 року в Дзержинську, дитинство і юність провів у Харкові. У 1967 році переїхав до Москви, проте в 1974 році емігрував з СРСР. Жив у Нью-Йорку і Парижі, в 1987 році отримав французьке громадянство, а в 1991 році повернувся в Росію, де у 1992 році отримав громадянство. В СРСР він почав друкуватися з 1989 року.

 

Едуард Лімонов неодноразово притягувався судом до відповідальності: у 1996 році проти нього було порушено кримінальну справу за статтею “розпалювання міжнаціональної ворожнечі”, а в 2001 році йому були пред’явлені звинувачення в незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї, спробі створити незаконні збройні формування, тероризмі і закликах до повалення конституційного ладу. Навесні 2003 року Едуард Лімонов був засуджений до 4 років позбавлення волі, але червні того ж року його умовно-достроково звільнили з-під варти.

*

У квітні 2007 року Лимонів взяв участь у “Марші незгодних” в Петербурзі і був затриманий. Йому були пред’явлені звинувачення в організації несанкціонованої ходи. У липні 2010 року було оголошено про створення нової опозиційної партії “Інша Росія”, але партія не була зареєстрована Мін’юстом РФ через протиріччя з федеральним законом статуту партії.

 

Едуард Лімонов неодноразово заявляв, що Крим і Донбас – Росія. За його словами, зараз РФ карають за те, що “вона, вперше за 23 роки, расхрабрилась і стала проводити політику підпорядковану нашим національним інтересам, а не політику підпорядковану чужим іноземним інтересам. Ну да, нас карають за Крим і карають за Донбас”.

Нагадаємо, раніше терористів “ДНР” і “ЛНР” провідували співак Йосип Кобзон і актори Михайло Пореченков та Іван Охлобистін.

Newsru.ua