Підлітки читають друковані книгі більше за електронні

 

Лише 20% тинейджерів купує електронні книги, в той час як серед 20-44-річних таких читачів 25%.

 

The Guardian намагається зрозуміти, в чому причина таких результатів серед підлітків: справжня любов до паперових книг, брак коштів для онлайн-покупок чи звичка позичати книги у друзів або брати в бібліотеці?

 

Опитування Nielsen торкається також аспекту, як підлітки дізнаються про нові книги. Було опитано 3000 людей, які купують дитячі книги (в тому числі батьків) і з’ясовано, що тинейджери більше люблять читати традиційні книги, але дізнаються про нові – переважно через соціальні медіа. Вони сильно піддаються впливу своїх ровесників, більшою мірою «соціальні» щодо свого читацького досвіду порівняно із людьми старшого віку. 45% тинейджерів щонайменше «помірно» піддаються впливу веб-сайтів, орієнтованих на свою вікову категорію.

 

Проте найбільший ресурс, що впливає на вибір книги підлітком, – це задоволення від попередніх книжок певного автора. В той час, як автори та видавці вигадують, як підчепити підлітка на гачок уперше, захопити підлітка вперше, легше було б йому можливість триматися одного автора, зазначає The Guardian.

Media Sapiens