Українське радіо розпочало мовлення на Росію російською мовою

*Національна радіокомпанія України (НРКУ) та її творче об’єднання “Всесвітня служба радіомовлення України” (ВСРУ) розпочали мовлення російською мовою.

 

На початковій стадії планується двогодинна програма, що складатиметься з актуальних новин, громадсько-політичних та культурно-освітніх програм, – повідомляє Держкомтелерадіо.

 

Слухати російські передачі з Києва можна в ефірі на частоті 1431 кГц, так і в мережі інтернет з 17.00 до 19.00 за київським часом.

 

Програми “Українського радіо” можна слухати як на території України, так і у Росії. Потужний 800-кВт передавач забезпечує покриття в Україні та Європейській частині Російської Федерації.

 

Інтернет-користувачі можуть слухати програми на сайті радіо. Тут також публікується розклад програм російською мовою. До послуг користувачів також архів передач – їх можна прослухати в будь-який зручний для слухача час.

 

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко зазначив, що мережа іномовлення розбудовується з метою формування позитивного іміджу України, інформування про міжнародне співробітництво, успіхи реформ, її інвестиційні та туристичні можливості.

 

Нагадаємо, цьогоріч почав мовлення український державний англомовний телеканал UaToday.

Gazeta.ua