У прокат виходить заключна частина «Хоббіта»

*

11 грудня в український прокат виходить фільм Пітера Джексона «Хоббіт: битва п’яти воїнств». Це заключна частина передісторії «Володаря перснів», знята Джексоном за мотивами повісті Джона Р.Р. Толкіна «Хоббіт: туди і назад». Пригоди гномів, ельфів і Більбо Беггінса завершаться масштабною баталією. Раніше передбачалося, що заключна частина трилогії називатиметься «Хоббіт: туди і назад», проте під час зйомок Джексон вирішив, що назва «Битва п’яти воїнств» більше відповідає змісту.

 

В українському прокаті «Хоббіт» стартує на тиждень раніше США. «Ми раді зробити такий чудовий передноворічний подарунок всім українським глядачам. «Хоббіт» – одна з найбільш довгоочікуваних прем’єр року», – прокоментували ранній реліз для Сultprostir у дистриб’юторській компанії «Кіноманія».

Нагадаємо, що фільми оригінальної трилогії – «Братство Кільця» (2001), «Дві фортеці» (2002) і «Повернення короля» (2003) – принесли Пітеру Джексону і його знімальній групі в цілому 17 премій Оскар, при цьому третя частина – «Повернення короля» – повторила рекорд фільмів «Бен Гур» і «Титанік», отримавши 11 Оскарів, включаючи премії за кращий фільм і кращу режисуру. «Повернення короля» став також другим фільмом після «Титаніка», що зібрав у світовому прокаті більше 1 мільярда доларів.

Сultprostir