“Книжкова сотня” просить про допомогу

*

10 грудня відбудеться поїздка письменників на Черкащину та передача книжок у рамках благодійного проекту «Книжкова сотня», започаткованого українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів і ГО «Книжковий простір». Пише Cultprostir.

 

Група активістів на чолі з письменниками Ірен Роздобудько, Андрієм Кокотюхою та Ігорем Жуком відвезе до кількох бібліотек нові надходження, придбані за благодійні внески.  Підшефними установами цього разу стали: бібліотека села Червона Слобода, Смілянська центральна районна бібліотека, Обласна бібліотека для юнацтва ім. Василя Симоненка (м. Черкаси).

 

«У неділю − чи з понеділка? У вихідний − чи будній день? Коли, коли ефективніше закликати Вас підтримувати «Книжкову Сотню»? Два варіанти. 1. Перерахувати скромну суму. Все одно це буде вартість однієї або двох книжок. 2. Купити книжку (книжки), котрих потребують (!!!!!!!) зазначені в списку міські, районні та сільські бібліотеки Черкащини. Список можу дати. Книги занести в книгарню «Є» на Лисенка, 3, для мене. За втілення будь-якого варіанту дякую. Якщо боїтеся, що Кокотюха може вкрасти призначені на книжки гроші − купіть краще книжку. У мене всі є», − так закликав підтримати проект один з головних його діячів Андрій Кокотюха на своїй сторінці у Facebook.

Cultprostir