Активісти вимагають від нового Міністра культури піти у відставку

*

Активісти Асамблеї діячів культури України вимагатимуть відставки новопризначеного Міністра культури України В’ячеслава Кириленка. Журналіст і активіст об’єднання Аксинья Курина у своєму блозі повідомила, що готова організувати прес-конференцію активістів і митців, на якій ті вимагатимуть від В’ячеслава Кириленка піти у відставку. Повідомляє Cultprostir.

 

Ініціативу Куриної підтримали популярні блогери та діячі культури, в числі яких художник Олександр Ройтбурд.

 

Нагадаємо, 2 грудня Верховна Рада України призначила на посаду Міністра культури України та віце-прем’єра з гуманітарних питань депутата фракції «Народний фронт» В’ячеслава Кириленка. З 27 лютого відомством керував актор театру «Сузір’я» Євген Нищук.

 

Асамблеї діячів культури України утворилася громадським активістами наприкінці лютого 2014 року після повалення режиму Президента Віктора Януковича. Організація вимагає реформування галузі культури та розпуску профільного міністерства.

Cultprostir

 • CB

  Друзі, навчіться перевіряти інфу, будь ласка:

  Аксинья Курина
  3 год. · Змінено ·
  В новости прекрасно все, но вот незадача – недостоверно. Я не являюсь активистом АДКУ, требования Кириленко уйти в отставку никто не выдвигал. С моей стороны было предложение выработать требования, которые я могу помочь публично озвучить и распространить. На сегодня обсуждение только началось и мнения разные.
  Может, если журналистам cultprostir.ua не нравится новый министр культуры, они от своего имени потребуют его отставки?
  https://www.facebook.com/aksinya.kurina