Міністр інформполітики планує ліквідувати Держкомтелерадіо

*

Депутат Юрій Стець не проти ліквідації Держкомтелерадіо після впровадження суспільного мовлення. Про це він заявив журналістам, коментуючи свої мотиви  для створення міністерства інформполітики. Повідомляє Українська правда.

Зокрема на питання, навіщо створювати новий бюрократичний апарат за бюджетні кошти, коли країна перебуває в стані війни, і економічна ситуація є практично катастрофічною, він заперечив, що реформувати Держкомтелерадіо і створити міністерство на його базі неможливо, бо з 1 січня 2015 року в зв’язку з впровадженням суспільного мовлення, Держкомтелерадіо, яке працює виключно з державними ЗМІ, втрачає свою функціональність.

 

На прохання розігнати Держкомтелерадіо в такому випадку, він відповів, що для цього необхідно внести зміни до Конституції.

“Держтелерадіо має свої функції, з 1 січня, коли закон про Суспільне мовлення вступить в свої функції, Держтелерадіо не буде мати жодної функції, бо всі обласні держкомпанії будуть віддані під реформу суспільного мовника”, – сказав він.

 

“З 1 січня потрібно буде дуже активно цим зайнятися… ми не можемо реформувати те, що перестає існувати”, – пояснив він.

 

“З 1 січня маємо говорити про те, що подібний орган, якщо він не має функцій, має бути ліквідований”, – додав він.

 

Як відомо, крім Держкомтелерадіо існує апарат інформаційної політики при РНБО, Нацрада з питань телерадіомовлення, тощо.

 

Варто зауважити, що функції Державного комітету телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) не вичерпуються тільки функціями керування державними телерадіокомпаніями. Згідно з Положенням, “Держкомтелерадіо є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сфері”..».

Українська правда