В Україні по-новому видаватимуть шкільні підручники

*

У Міністерстві освіти і науки України вже виписали алгоритм підготовки підручників. Усю процедуру викладатимуть на сайті МОН та закликатимуть громадськість до обговорення. Про це під час прес-конференції повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, передає прес-служба. Повідомляє Новий погляд.

 

Він повідомив, що ліквідовано Інститут інноваційних технологій та змісту освіти, який займався вирішенням суто комерційних питань, а саме, друком підручників, закупівлею шкільних автобусів, наданням грифів навчальній літературі.

 

«Зараз на основі Інституту створюється дві структури: одна буде займатися методикою, друга – статистичними дослідженнями, тобто рішення стосовно підзаконних актів чи законів будуть прийматися на основі реальних досліджень», – зазначив Міністр.

 

Сергій Квіт підкреслив, що Міністерством вже виписаний алгоритм підготовки підручників: «Кожен крок щодо підготовки та друку підручників буде прозорим та висвітлюватиметься на офіційному сайті МОН».

За словами Сергія Квіта, сума, закладена на підручники на наступний рік, буде обов’язково оприлюднена.

 

«Міністерство тепер буде працювати з авторами підручників та обирати підручник найбільш популярний серед вчителів», – розповів Міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Новий погляд