Простір дитячої книги запрошує дітей із батьками на “Грудневі суботи”

*

Напередодні зимових свят портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» відкриває «Родинний клуб БараБуки» та запрошує дітей із дорослими на святкові «Грудневі суботи».

 

 

Разом із відомими гостями – режисеркою Іриною Цілик, художниками Катериною і Володимиром Штанками, перекладачем Володимиром Чернишенком та видавцем Юлією Березенко – ми:

  • почитаємо різдвяні книжки;
  • змайструємо прикраси для новорічної ялинки;
  • приготуємо святкові солодощі та візьмемо участь у різдвяній виставі.

 

 

Розклад «Грудневих субот»:

 

6 грудня

Зустріч із письменницею і режисеркою Іриною Цілик та її сином Андрієм.Читання книжки Роба Скоттона «Різдво для Сплета», складання річного плану добрих справ, майстер-клас із вовною.

 

13 грудня

Зустріч із перекладачем Володимиром Чернишенком.Читання розбишацької книжки Барбари Робінсон «Найкраща (найгірша) у світі Різдвяна вистава», майстер-клас із виготовлення різдвяної зірки.

 

20 грудня

Зустріч із редакторкою видавництва «Братське» Юлією Березенко та її донечкою Настею. Презентація різдвяної новинки – книжки Валентини Вздульської «Подорож листа». Історія до свята Миколая, написання додаткового листа до Святого Миколая, смачнючий майстер-клас.

 

27 грудня

Зустріч із художниками Катериною і Володимиром Штанками. Поговоримо про справжніх друзів і про те, як виростити дракона в домашніх умовах. Майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки за мотивами книжки Каті Штанко «Дракони, вперед!».

 

 

Вартість участі для дитини – 100 грн, для дорослого – 30 грн. У ціну квитка включено матеріали для майстерки, печиво та сік, а також подарунок для кожної дитини!

 

 

БараБука також підготувала для вас святкову добірку дитячих книжок – їх можна буде придбати за цінами, нижчими, ніж у книгарнях!

 

Обов’язкова реєстрація за формою.

Детальніше розпитуйте за телефоном 095 01 03 771 (Анастасія), на barabooka.com.ua або на сторінці БараБуки у Facebook.

 

Початок о 14:00

Місце проведення: дитячий центр Національного музею Тараса Шевченка (Київ, бульв. Тараса Шевченка, 12). Членам «Родинного клубу БараБуки» вхід у музей безплатний.


БараБука