Письменник пояснив, чому росіян так радує “Кримнаш”

*

Росіяни радіють анексії Криму в зв’язку зі своїми старими радянськими уявленнями, але не враховують, що півострів був відібраний у України бандитським шляхом.
Таку думку висловив письменник-гуморист Олександр Володарський в інтерв’ю “Обозревателю” у рамках проекту “Зустрічі з Андрієм Рушковським”.
“Вони (росіяни – ред.) Легше б сприйняли Прибалтику, зате раді, що “Кримнаш “. Давайте будемо згадувати. Ми самі недавно зрозуміли, чому Хрущов віддав Крим в 54-му році. Просто це було необхідно з господарської точки зору, тому що все йде з України. Інша справа, що хто потім на це звертав увагу? І навіть коли Крим був наш, а не їхній, коли мої друзі з Москви їздили в Крим, і ми там зустрічалися. У мене є приятель, який щороку в Криму. Ніяких труднощів – навпаки, він відчував себе багатою людиною, міняв свої рублі.

 

Це сьогодні там піднялися ціни в два-три рази. А тоді він відчував себе навіть у порівнянні зі мною мільйонером. Але для них Крим, як мені здається – знову-таки ставлю себе на їхнє місце – це насамперед Севастополь. При “совку” це було місто російської слави, місто-герой. Як би вони повернули свої землі. Інша справа, як повернули? Вони забувають, що абсолютно бандитським методом. Це люди випускають. А залишається: ми своє забрали. Я думаю, що в більшості своїй, вони думають, що вони просто забрали своє. А насправді вони взяли те, що погано лежало”, – сказав він.

Обозреватель