ТСН випустить книжку і сайт, присвячені річниці Революції гідності

*

Телевізійна Служба Новин каналу “1+1” презентує мультимедіапроект “94 дні. Євромайдан очима ТСН“. Він складається з книги, своєрідного підручника історії, що ґрунтується на матеріалах випусків новин ТСН, та з документального інтернет-проекту, де день за днем відтворено історію революції гідності в фотографіях, спогадах та відео. Пише Gazeta.ua.

 

“Телевізійні новини живуть недовго – до наступного випуску новин. Проте саме вони найкраще передають дух подій, яким суди лося потрапити до підручників історії”, – розповідає натхненник та головний редактор проекту Тетяна Пушнова.

 

Книга “94 дні. Євромайдан очима ТСН” – це колективне бачення журналістів, операторів, редакторів і ведучих ТСН, для кожного з яких Євромайдан став не лише роботою, а й важливою сторінкою життя. За матеріалами команди ТСН в фотофактах та спогадах відтворено хронологію подій Революції Гідності. Книгу видали у співпраці з видавництвом “Основи”.

 

Euromaidan.tsn.ua – це хронологія подій революції. В одному місці автори зібрали історію 94-ьох днів спротиву у текстах, відео, фото, дописах з соцмереж та спогадах. Це вражаюча історія, яку творили ми разом.

 

19 листопада, в середу, о 19.30 у Мистецькому Арсеналі відбудеться презентація спецпроекту, присвяченому річниці Революції Гідності

Gazeta.ua