Сергій Жадан привезе до Києва виставу про ніжність

*

22 листопада у рамках Фестивалю відеопоезії CYCLOP в Києві відбудеться вистава «роздІловІ», спільно створена мистецькою агенцією «АртПоле» та культовим українським письменником Сергієм Жаданом. Після прем’єри у Харкові, виставу зможуть подивитись столичні глядачі. Повідомляє Сultprostir.

 

«роздІловІ» − це зразок сучасного мистецтва, яке поєднує поезію, театр, танець, музику. Проект задуманий як листування між Ним і Нею. За основу взяті поетичні твори Сергія Жадана з «Месопотамії» та інших збірок. Додається й кілька прозових фрагментів. «Його» тексти читатиме автор, Сергій Жадан. «ЇЇ» епізоди — графічні символи на екрані та contemporary dance.

 

«Наш проект присвячений дуже тонкій та зникомій матерії — матерії ніжності. А про ніжність говорити настільки ж просто, наскільки й безсенсовно. Саме тому виникає спокуса в розмові про неї застосовувати не так слова, як окремі літери, не так музику, як окремі звуки, не так танок, як окремі рухи. Адже ніжність це і є окремі рухи», – зазначає Сергій Жадан.

 

Вистава відбудеться 22 листопада о 21:00 у  приміщенні Fedoriv Hub. Подія у Facebook.

Сultprostir