У Донецьку проукраїнських учителів викрадають і катують

*

Донецькі вчителі звернулися до своїх співвітчизників з проханням допомогти звільнити їх від бойовиків. Освітяни влаштували акцію і вийшли на міст Донецька з прапорами України. Повідомляє Факти. ICTV.

 

За словами небайдужих учителів, у Донецьку зараз відбувається повне свавілля.  Проукраїнських учителів викрадають і катують.

 

«На Донеччині панують терористичні угруповання, які підпорядкували органи місцевого самоврядування, зайняли залишені власниками приватні будівлі, промислові підприємства, організовують свою податкову систему й банк, втрутилися в систему охорони здоров’я, освітню галузь. Вони послідовно й наполегливо знищують усе українське, що було створене на Донбасі раніше: заборонили символіку, українська мова сприймається як провокація, слово на захист України чи української армії – як пряма ворожа агітація», – ідеться в повідомленні.

 

«Ми опинилися в інформаційній і психологічній ізоляції.  Сподіваємося на допомогу рідного народу й визволення нашої землі!  З повагою, українці Донецька», – підписалися активісти.

 

Варто зазначити, що ситуація на передовій АТО дуже складна. Бойовики постійно хочуть прорватися вглиб території України.

Факти. ICTV