На Донеччині популяризують українську культуру

*У Донецькій області в містах і районах в рамках Тижня державної мови проводяться заходи, спрямовані на популяризацію української культури. Повідомляє Newsru.ua.

 

Як повідомили в департаменті з питань внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації, щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, напередодні якого традиційно організовується Тиждень державної мови, і цього року тиждень стартував 3 листопада.

 

В ОДА підкреслили, що основна мета проведення даного заходу – утвердження української мови як державної, піднесення її престижу, виховання культури мовлення.

 

І зараз в містах і районах регіону щоденно проводяться уроки державної мови, конкурси знавців української мови, літературні години, дискусії про стан розвитку і функціонування державної мови. Також відбуваються зустрічі з письменниками, вченими-мовознавцями, організовуються виставки в бібліотеках, проводяться науково-практичні конференції, круглі столи, культурно-мистецькі фестивалі тощо.

 

День української писемності та мови встановлено указом Глави держави в 1997 році на честь Преподобного Нестора-Літописця, з дня народження якого цьогоріч виповнюється 958 років.

Newsru.ua