У Києві триває фестиваль «Донкульт»

*

У Києві, в музеї «Духовні скарби України» за підтримки Міністерства культури України, розпочався Національний форум «Донкульт – мистецькі надра», під час якого відбудуться літературні події.

У літературній програмі зокрема пройдуть такі акції:

1 листопада о 15:00 У літературній вітальні проводиться читання Сергія Жадана: «Нові поезії»

1 листопада о 19.30 У концерт-холі «ЗАБОЙ» буде організований концерт за текстами Сергія Жадана «Бийся за неї» за участі гурту «Собаки в космосі».

2 листопада о 15:00 «Донецьке барокко». Читання та зустріч із читачами Володимира Рафєєнка. Модерує Юрій Володарський

3 листопада о 19:30 У концерт-холі «ЗАБОЙ» відбудуться поетичні читання «Володимир Сосюра. Улюблені вірші». Читають Дмитро Лазуткін і Co.

5 листопада о 17:00 У концерт-холі «ЗАБОЙ» презентують сценічне читання актуальної драматургії. «Україна потойбіч катастрофи». Діалог із автором Недою Нежданою. Режисер Діана Айше.

8 листопада о 17:30 У літературній вітальні — музична розмова «Донбас – край напівтонів» за участі Ірен Роздобудько, Ігоря Жука та донецьких письменників із відвідувачами.

9 листопада о 15:00 У літературній вітальні читатимуть книжку «Бомжі Донбасу» та зустрінуться із письменником Олексієм Чупою.

10 листопада о 19:00 У літературній вітальні буде організваний театралізований поетичний перформанс за творами Івана Світличного «Моя свобода». Учасники: Оксана Цимбал та Ірина Волошина.

Вхід вільний.

Читомо