Вийшов перший номер польової газети “Народна армія” у зоні АТО

*

У зоні АТО вийшов друком перший номер спецвипуску газети центрального друкованого органу Міністерства оборони України “Народна армія”. Відтепер у зоні проведення антитерористичної операції щотижня видаватиметься спеціальна версія газети. Перший випуск польового варіанту “Народки” вийшов сьогодні, 30 жовтня.

 

“Так звана польова версія газети тематично наповнюватиметься найактуальнішими для солдата в зоні АТО матеріалами”, – розповів головний редактор центрального друкованого органу Міністерства оборони України “Народна армія” полковник Роман Драпак.

 

“Для солдатів інформація не менш важлива, ніж вода і боєприпаси. Наше завдання – оперативне та всебічне інформування військовослужбовців про рішення керівництва держави й Збройних Сил, основні події у країні та війську, пропагування передового досвіду – як бойового, так і щодо питань забезпечення війська. На першому плані у нас завжди був і залишається солдат. Адже весь тягар війни завжди на його плечах. Ми фокусуємо увагу на його важкій роботі, мужності та героїчних вчинках. Спецвипуски видання працюватимуть і на зміцнення бойового духу солдата. Ми маємо розповідати солдату і про те, що за нього щодня молиться і дбає вся країна, гордиться ним і вірить у перемогу”, – додав Драпак.

 

Наклад спецвипуску “Народної армії” становить 4 тисячі примірників. Для реалізації цього проекту в зону АТО прибула виїзна редакція газети під керівництвом полковника Романа Драпака.

 

“На наших передових позиціях, блокпостах, у підрозділах забезпечення чи у звільнених містах інформаційний вакуум – небезпечна річ, особливо, якщо розглядати це питання в контексті інформаційного протиборства, – заявив Драпак. – Тому наш колектив активно працював над реалізацією ідеї видання спеціальної версії газети безпосередньо в зоні антитерористичної операції. Для цього ми технічно укомплектували польовий видавничий пункт та розгорнули його безпосередньо в зоні АТО. Загалом же військові журналісти працюють у зоні АТО з початку проведення операції. Ми завжди там, де наш солдат”.

 

Як повідомлялося, українські “кіборги”, які захищають Донецький аеропорт,потрапили на першу шпальту Los Angeles Times.

Newsru.ua