«Мальовану історію Незалежності України» Братів Капранових висунуто на Шевченківську премію

*

Асоціація українських письменників висунула книгу Братів Капранових «Мальована історія Незалежності України» на здобуття Шевченківської премії у номінації «Публіцистика і журналістика».

 

«Ця книжка унікальний публіцистично-науково-художній проект, який розкриває читачам традиційно найзаплутанішу та найнезрозумілішу тему – історію української держави. Лише 80 сторінок з мапами, портретами та коміксами знімають радянсько-російську полуду з очей і розвінчують усі «традиційні» міфи про бездержавність, вторинність, покірливість українців, що їх нав’язували нам століттями, – розповідає про «Мальовану історію Незалежності України» президент Асоціації українських письменників Віктор Шило.

*

Читати рецензію.

Купити книгу.

 

У 2013 року Брати Капранови здійснили тур 33-ма містами України з книжкою «Мальована історія Незалежності України» і провели 110 зустрічей з молоддю – студентами та викладачами, з читачами у книгарнях та бібліотеках.

 

Уперше в українській історичній публіцистиці історію Криму та кримськотатарського народу подано невід’ємно від історії решти українських земель, а історію кримськотатарської державності разом з історією державності української.
Книжка стала сенсацією Форуму Видавців 2013 року, коли за 4 дні було продано  3300 примірників, що засвідчило гостру актуальність та затребуваність теми. Протягом року було здійснено три перевидання книжки, а на Львівському Форумі 2014 року книжка знову стала найбільш запитаною, що є безпрецедентною подією і демонструє, що видання відповідає потребам суспільства та формує у читачів українську історичну свідомість.

Друг Читача