Кличко готовий видати збірку своїх найпопулярніших обмовок

*

Мер Києва Віталій Кличко зізнався, що може випустити збірку своїх обмовок, з яких постійно знущаються в мережі. Крім того, Кличко і сам розуміє, що іноді говорить нісенітницю, але виправдовується тим, що потік інформації занадто великий. Свої постійні “перли” мер прокоментував в ефірі “Радио Вести”.

Фото: Пикабу

“Через потік інформації у фразі “у мене є два заступники, чотири з яких уже місяць лежать у Кабміні” я пропустив слово “подання”. І такий резонанс! Але після цього вони там перестали лежати, буквально через кілька днів почали працювати в міській адміністрації. Тож жарт мав ефект”, – поділився Кличко.

Фото: Пикабу

Він також зауважив: “що більше з’являється таких жартів, то більше приходить розуміння, що критикувати більше немає що, а можна критикувати лише обмовки”.

 

Тож Кличко зізнався, що готовий випустити збірку найпопулярніших своїх висловлювань. А кошти, отримані з продажу, використати для вирішення соціальних потреб міста.

 

“Упевнений, у Росії збірка користуватиметься колосальною популярністю, там дуже уважно стежать за моєю роботою. Росіянам ми збірку продаватимемо дорого, за долари. Думаю, ціна на нафту протримається на тому ж рівні”, – сказав Віталій.

Фото: ВК

Радіоведучий зауважив, що Кличко іноді нагадує Віктора Черномирдіна, і згадав і російський журнал “Сноб”, який вигадав термін “кличкомирдінкі”.

“Я був знайомий із Черномирдіним. Не найгірше порівняння”, – зазначив мер.

ТВi