На Українському радіо українців ідейно озброять в інформаційній війні

У середу, 29.10. 2014 р., на першому каналі Українського радіо, з 1310 звучатиме радіопрограма «Український вимір», яку веде Роман Коляда. Гостем програми буде автор книги «Київ досвітній» Георгій Чорний.

*

Купити книгу.
Видання являє собою оригінальне, комплексне дослідження історії прадавньої України і раннього Києва, побудоване на «показаннях» трьох об’єктивних свідків історичного минулого, якими є мова, гени і культура українського народу. Основні тези книги такі: індоєвропейські мови мають український корінь; недавнє відкриття генетиків підтверджує неперервність українського роду від Трипілля до сьогодення; назва «Київ» походить від слова «камінь» та існує не менше 8 тисяч років; найдавніша писемна згадка про Київ датується не п’ятим століттям, як прийнято нині, а другим н.е., саме ж місто існувало принаймні з другого століття до н.е.; назва «кияни» була викривлена чужоземною мовою і ввійшла у вжиток як «куни» або «гуни»; споконвічна земля українців з давніх давен включала до себе Крим.

 

Книга писалася з метою спростувати фальсифікації української історії, ідейно озброїти українців в інформаційній війні, яку розв’язала сусідня держава, надати історичну підтримку українській національній ідеї. Один мудрий філософ сказав: «Людина майбутнього – це той, у кого найдовша пам’ять». Саме такою вона має бути в українців. І книга цьому сприятиме.

 

Почути програму можна через місцеву радіомережу або на радіохвилях FM-діапазону, зокрема, у Києві – на 105FM.

Друг Читача