У Києві презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова

*

29 жовтня у Києві відбудеться презентація нової книжки борця із міфами російської офіційної історії, українського історика Віктора Суворова – «Облом».

 

Вести презентацію будуть письменники Брати Капранови, які зробили переклад, та історик Сергій Грабовський, науковий редактор цієї книги.

 

У властивій парадоксальній манері співставлення офіційної радянської інформації та історичних фактів Віктор Суворов відкриває завісу закулісних інтриг верхівки Країни Рад наприкінці 1950-х років.

 

У 1957 році сталася подія світового масштабу – прогресивний люд вітав запуск першого штучного супутника Землі. Того ж року на батьківщині космічного досягнення ще однієї переломної події удалося уникнути. Факти свідчать, що у СРСР готувався державний переворот, до влади мав намір прийти Жуков. Та щось не вдалося, великий задум Маршала Перемоги «обломився» – напевно, в історії немає випадковостей.

 

Для українців книга особливо актуальна адже події, які відбулись в Угорщині 1956 року, дуже схожі на українські 2014-го. 

 

Книжка має назву «Облом» – на честь невдалої спроби Жукова організувати державний переворот і наступної відставки та приниження Маршала Перемоги. Так само, як і «Її ім’я було Татьяна» та «Кузькіна мать», входять до трилогії «Хроніки “Великого десятиліття”».

 

Презентація відбудеться 29 жовтня о 18:00 в Музеї літератури (вул. Б. Хмельницького, 11, ст. м. Театральна). Вхід вільний.

 

Для довідки:

«Її ім’я було Татьяна» (книга 1) – це розповідь про те, як Хрущов прийшов до влади, як Радянський Союз збирався «підсмажити» Європу ядерними зарядами і захопити її, і ще багато про те, про що не розповідають на уроках історії. «Татьяна» – це ядерна бомба, яку Маршал Жуков випробував на радянських солдатах.

  

«Кузькіна мать» (книга 3) – книга присвячена Карибській кризі. «Кузькіна мать» – це не тільки крилатий вислів Хрущова, це ще й назва 50-мільйонної ядерної бомби. Ядерне протистояння Радянського Союзу та США тоді мало не поставило крапку у розвитку людської цивілізації.

Інформаційні партнери: ЗІК, Високий Замок, Країна, Газета по-українськи, Буквоїд, Друг Читача.

Друг Читача