Луганська академія культури за державні кошти України пише гімн ЛНР

*

Геннадій Москаль заявив, що Луганська державна академія культури за державні кошти України пише гімн ЛНР і виступає в ролі блазнів на всіляких “культурно-мистецьких заходах” сепаратистів. Про це голова Луганської ОДА написав на своїй офіційній сторінці, передає Еспресо.TV.

“Неодноразові пропозиції Луганської ОДА переїхати на контрольовану Україною територію їхнє керівництво ігнорує”, — повідомляє Москаль.

 

Він також зазначає, що “при цьому Луганська державна академія культури та мистецтв під керівництвом відомого сепаратиста В.Філіпова за державні кошти пише якісь гімни ЛНР і виступає в ролі блазнів на всіляких “культурно-мистецьких заходах” сепаратистів”.

 

“Така ситуація неприпустима!”, – вважає Москаль.

 

Голова ОДА звернувся до міністра АПК Ігоря Швайки та міністра культури Євгена Нищука з проханням у терміновому порядку створити передові групи міністерств для переоформлення юридичних адрес та переведення Луганського національного аграрного університету, а також Луганської державної академії культури та мистецтв на контрольовану українським урядом територію. Обидва виші досі фінансуються з Державного бюджету України, хоча знаходяться в окупованому ЛНР Луганську.

 

Москаль також звернувся до голови Держказначейської служби України Тетяни Слюз із проханням негайно відключити обидва виші від державного фінансування до їх перереєстрації та переїзду на контрольовану Україною територію.

Espreso.tv