В Україні за сепаратизм заборонили 18 газет і журналів

*

У семи газет і одинадцяти журналів відкликали реєстрацію за сепаратизм.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України відкликав свідоцтва про державну реєстрацію семи газет, 11 журналоі і однієї збівки в рамках очищеннявітчизняного інформаційного простору від сепаратистської преси. Про це йдеться вповідомленні прес-служби Держкомтелерадіо.

Держкомтелерадіо України спільно з правоохороннимиорганами, Державною реєстраційною службою України,Укрпоштою та за підтримки громадськості вживають заходів з очищення вітчизняного інформаційного простору від сепаратистської преси”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, мотивуючи порушенням закону Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні“, Державнареєстраційна служба визнала такими, що втратили силусвідоцтва про реєстрацію таких друкованих ЗМІ: збірник «Україна. Південний регіон. Новороссийский календарь», газет «Новороссийский курьер», «Русский мир Украины», «Русская культура Украины», «Руський блок. Україна», «Русский блок. Украина», «Червона зірка», «Красная звезда», а також журналів «Російська мова та література в навчальних закладах», «Русский язык и литература в учебных заведениях», «Русский язык, литература, культура в школе и вузе», «Російський профіль», «Русский профиль», Russian profile, Russischer profile, «Російський рок», «Русский рок», «Личности России», Persons of  Russia.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національна рада України з питань телебачення ірадіомовлення на засіданні 15 жовтня ухвалила рішення про заборону трансляціїросійського телеканалу 365 дней і телеканалу Беларусь 24.

Корреспондент.net