У Львові вчитимуть творчопису

*

Creative writing (творче писання) — найпоширеніша світова практика освіти для письменників. Чи не усі успішні західні автори вивчали creative writing в університетах чи на спеціальних курсах. «Творчопис» — це програма, розроблена українською мовою спеціально для українських авторів. Російськомовні українські письменники також запрошуються до участі.

У програмі передбачена внутрішня робота над усвідомленням власного «письменницького голосу», трохи теорії, багато обговорень і вправлянь (виконання творчих письмових завдань) у красному письменстві у групі 15 осіб.

Курс складається з двох чотиригодинних занять. За 8 годин активної роботи, ви отримаєте відповіді на свої запитання, позбудетеся страхів, дізнаєтеся про теоретичні засади написання короткої прози, поділитися своїми міркуваннями щодо авторської інтуїції, натхнення, конструювання сюжету та інших важливих речей, але головне — багато вправлятиметесь практично, розвиваючи свої письмові навички та (за умови виконання домашнього завдання) матимете готове оповідання всього за два дні!

Також організатори запланували вихід електронної антології оповідань учасників «Творчопису», яка буде презентована на масштабних літературних подіях України («Форум Видавців» у Львові, «Книжковий Арсенал» у Києві та інших).

Курс розробила і проводить Ірина Вікирчак — менеджерка культури, промоутерка літератури. 
Щоб взяти участь у курсі “Творчопис”, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 27 жовтня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 300 грн (у вартість входить навчання, сертифікат учасника, роздаткові матеріали тощо).

Дати та місце проведення – 1-2 листопада м. Львів, Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2-А)

Реєстраційна анкета тут.

Творчопис