Ірена Карпа: «Наскільки смішна сама “ЛНР”, настільки смішні її позови»

*

Українська письменниця, музикант і громадський діяч Ірена Карпа прокоментувала «позовну заяву» з вимогою для неї розстрілу від «міністра культури ЛНР» Ірини Філатової.

У коментарі ДеПо Ірена заявила, що «заява» Філатової її розсмішила.

 

«Наскільки смішна сама «ЛНР», настільки смішні її позови. Тепер буду чекати: може, організують спецгрупу з доставки мене в суд і можна буде зняти ще один мультик. А цей вийшов талановитим – хоча нічиї імена не згадувалися, людина відразу ж зрозуміла, що мова про неї. Так що, ймовірно, потрібно очікувати ще три позови, від інших героїнь», – сказала Карпа.

 

Також усім, хто збирається подавати на неї в суд, дівчина порадила створити коаліцію «Бовдури проти мультиплікаторів».

 

Нагадаємо, що у вчора, 13 жовтня, у мережі з’явилася «позовна заява» Ірини Філатової, в якій «міністр культури» запропонувала засудити Карпу до розстрілу за мультик «Ватніца-мутантка».

 

Zaxid.net

  • Дівчинка умнічка з мультиком 🙂
    А дибільна, вора сука з лугандонії, тільки підтвердила факт своєї тупості і диілізму.

  • Спостерігач

    Ирэночка: умничка, красавица, талантище и очень смелая девушка. Со времен тоталитарного режима януковоща помню ее смелые высказывания и заявления в ток-шоу. Ее яркие, талантливые и многогранные произведения не оставят без внимания любого думающего человека! Действительно, на вору шапка горит, ЛНРская повія увидела себя без комментариев, в принципе, за пародирование образа она могла бы подать в суд не только на Ирэночку Карпу, а на каждого режиссера грязной порнухи, …”И это все о ней”…