Юрій Іздрик розпочинає медіапроект, результатом якого стане книжка

*

Відомий український письменник, музикант і редактор культового журналу «Четвер» Юрій Іздрик разом із журналісткою Євгенією Нестерович 9 жовтня у Чернівцях презентує новий медіапроект «Summa».

 

Про подробиці проекту Cultprostir розповіла Лілія Шутяк, прес-секретар Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ: «Юрій Іздрик − знакова постать сучасної української літератури. Працювати з ним − суцільне задоволення. Ось чому ми з радістю підтримали ідею спільного медіапроекту, який називається «Summa». Участь у ньому, крім Іздрика, бере журналістка і культурний критик Євгенія Нестерович, а також фотограф Олександр Населенко, який фіксує деталі проекту.

 

Упродовж певного часу Іздрик даватиме інтерв’ю, спілкуватиметься в Інтернеті з аудиторією, відповідатиме на запитання читачів у чатах і опитуваннях, записуватиме відеосюжети для Youtube з рецептами психоделічних сумішей тощо.  Вся ця комунікація буде вестися на спеціально створеній сторінці проекту «Summa» у Facebook та офіційному сайті MERIDIAN CZERNOWITZ. Кінцевим продуктом стане однойменна книжка, створена в жанрі Long-form journalism з поєднанням можливостей мультимедій.

 

Перші напрацювання вже були зроблені під час місячного перебування команди проекту на Міжнародній резиденції MERIDIAN CZERNOWITZ у Чернівцях. Незабаром розпочнеться найтяжча й одночасно найцікавіша частина роботи. Ми дуже сподіваємося на активність читацької аудиторії і нагадуємо, що найоригінальніші репліки і запитання також стануть частиною книжки. Як каже Іздрик: «Не чекайте, поки ваш улюблений письменник напише нову книгу, мотивуйте його, пишіть її разом з ним».

Cultprostir