У московському театрi поставили п’єсу львівcького драматурга

*

У московському театрi Романа Віктюка відбудеться прем’єра п’єси драматурга Павла Ар’є, львів’янина, який зараз живе у Німеччині.

 

Відомий режисер Роман Віктюк ставить п’єсу Ар’є «Баба Пріся», прем’єрна назва вистави «На початку і в кінці часів». Про це повідомляє офіційний сайт театру Романа Віктюка.

 

Тема п’єси – Чорнобильська трагедія. «Від початку початків і до безкінечності ми продовжуємо відкривати для себе жорстокий, ніжний, мудрий, дурний, цинічний, трепетний, незрозумілий і незрозумілий світ, з приводу якого один гіркий меланхолік Станіслав Єжи Лєц, також львів’янин, якось підмітив: Світ прекрасний. Саме це й сумно», – пише вам Роман Віктюк, теж львів’янин», – йдеться на сайті театру.

 

Прем’єра відбудеться 27 жовтня 2014 року на сцені театру імені Моссовета. Таким чином Роман Віктюк вирішив привітати себе із днем народження (режисер народився 28 жовтня). У виставі будуть задіяні актори: Олег Ісаєв, Ігор Неведров, Людмила Погорєлова, Олександра Семенова, Олександр Дзюба.

 

Нагадаємо, цього року у Львівському театрі ім. Леся Курбаса заплановано прем’єру п’єси Павла Ар’є «Слава Героям» (відзначена конкурсом «Коронація слова — 2013). В театрі вже відбувалися відкриті читання п’єси.

Zaxid.net