Арт-проект за текстами Жадана представлять у Харкові

*

У Харкові мистецька агенція «АртПоле» представить арт-проект «роздІловІ» за текстами Сергія Жадана. Пише Cultprostir. Поезія та музика звучатимуть, змінюючи та доповнюючи одне одного, надаючи твору та простору відкритості і непередбачуваності. Ідея проекту − Оля Михайлюк (Київ). Візуальне доповнення − Микола Карабінович, (Одеса).

 

Про концепцію арт-проекту Cultprostir дізнався від режисера Олі Михайлюк: «Проект задуманий як листування між Ним і Нею. За основу взяті поетичні твори Сергія Жадана з «Месопотамії» та інших збірок. Додається й кілька прозових фрагментів. «Його» тексти читатиме автор, Сергій Жадан. «ЇЇ» епізоди − графічні символи на екрані. Упродовж твору Вони проживають найгостріші моменти, які завжди супроводжує музика. За увесь твір 15 разів згадується слово «любов», 9 разів − «ніжність» і «нічого», і 2 рази − слово «війна». «роздІловІ» можна віднести до категорії work in progress. Робота над ними триває − в результаті автори виходить мультимедійний двомовний проект».

 

Прем’єра відбудеться 11 жовтня на Малій сцені ЦК Київського району (Харків, вул. Скрипника, 7). Подробиці за посиланням.

Cultprostir

  • WOW just what Iwas llooking for. Caame ere byy serching ffor game

    Heree iis mmy website :: online (Leonard)