Одеську вчительку-сепаратистку звільнили за “байки Кисельова” (АУДІО)

*

Одеська вчителька без вищої освіти закликала учнів до сепаратизму та розповідала на уроках “новини від Кисельова”.

В Одесі вчителька однієї із шкіл розповідала учням на класній годині про бойовиків на Донбасі, яких називала “ополченцями” та нібито “звірства” української армії та “Правого сектора”.

 

Про це йдеться у записі, який зробив на диктофон один із учнів. Даний аудіозапис поширив місцевий осередок “Правого сектора” на своєму каналі у Youtube.

 

Вчителька розповідала, що ніби “укропи” знущаються з доблесних “ополченців”, тримають заручників тижнями у трансформаторних будках без їжі та води, а Нацгвардія та “Правий сектор” розстрілюють жінок, я яких чоловіки – “ополченці”, а їх маленьких дітей саджають на кіл.

 

Як повідомила заступниця губернатора Одещини Зоя Казанжи, вчителька історії Євгенія Павлівна Балакірєва, якій через місяць виповниться 64 роки, не мала вищої освіти. Більше того, вона вчилась з 1971 року по 1975 –й у Всесоюзному юридичному заочному інституті (Оренбурзький факультет), а не в педагогічному. Прийом на роботу без відповідної освіти – то пряме порушення п.1 ст. 24 Закону України «Про загальну середню освіту».

 

“Сьогодні, 6 жовтня, наказом № 420 відділу освіти Суворовської районної адміністрації міста Одеси вчителька звільнена за угодою сторін. З приводу чиновників та керівництва школи зараз відбувається перевірка. Повірте, що висновки будуть адекватно справедливими”, – зазначили у губернатора.

 

Аудіо Правий Сектор Одеса

УНІАН