У Києві презентують унікальну книжку про Київ

*

Книгу-дослідження про Київ презентують 7 жовтня о 18:00 у книжковій крамниці, що на Пушкінській, 8-А (ст. м. Театральна).

 

Автор дослідження – заслужений діяч науки та техніки України Георгій Чорний. Саме він обґрунтував історико-топографічну доцільність надання станції київського метрополітену літописної назви “Дорогожичі” і за підтримки громадськості, долаючи опір міського керівництва, домігся її прийняття.

 

У книзі проведено комплексне дослідження мовних, генетичних, географічних, історичних та інших відомостей, виявлених у творах античних і сучасних авторів, про народи Наддніпрянщини та їхні поселення на пагорбах досвітнього (дописемного) Києва. Результати дослідження дають відповіді на низку важливих дискусійних питань з історії Києва та прадавньої України, а саме: звідки походить слово «Київ», коли з’явилося найдавніше з відомих на сьогодні писемних повідомлень про наше місто, хто такі гуни, чи ведуть свій родовід сучасні українці від давніх трипільців та ін.


Книга адресована молодому поколінню українців, яким належить продовжити славний шлях своїх предків, відстоюючи цілісність і незалежність України, її мову, її самобутність.

Вхід на презентацію – безкоштовний.

Друг Читача

 

Читати рецензію.
Купити книгу.