Розпочався літературний конкурс для любителів осінньої пори

*

Громадський інститут аналітики за підтримки  Благодійного фонду «Наше Прикарпаття» оголошує про початок прийому робіт на участь у літературному фестивалі «З точки зору осені», який святкує своє 18-річчя. Про це повідомляє Cultprostir. Поети та прозаїки, яких надихає осінь, мають можливість надіслати свої твори, присвячені цій порі року, до 31 жовтня (ztochkyzoruoseni@ukr.net) та позмагатись за творче визнання і винагороду.

 

Переможцями літературного конкурсу попередніх років були Катерина Бабкіна, Василь Карп’юк, Богдан Ославський, Сергій Борис.

 

Про історію «З точки зору осені» та пору року, що надихає, Cultprostir дізнавався від автора ідеї та керівника проекту Віталія Перевізника: «Мета нашого конкурсу – розвиток української прози і поезії, утвердження рідної мови та високого інтелекту. Завдячуючи інтернету, конкурс став відкритим для всіх бажаючих взяти в ньому участь. Одягнені у позолоту каштани, журливий клин у небі, краплини дощу на шибці − мотиви для високого поетичного слова. Дивімося на світ з погляду осені… З точки зору осені».

Cultprostir