Екс-генпрокурор Махніцький судитиметься з письменницею Іреною Карпою

*Колишній виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький подав до суду позов про захист честі та гідності з приводу поширення письменницею Іреною Карпою в ефірі телеканалу “Інтер” інформації про буцімто купівлю ним готелю “Хаятт”.

 

Про це він заявив на прес-конференції вУкрінформі у середу.

 

“Я хочу повідомити, що мною подано позов до суду про захист та гідності , тому що ця брехня була озвучена конкрекреною особою в засобах масової інформації, і це почула ціла країна”, – сказав Махніцький

 

Колишній в.о Генпрокурора додав, що коли “людина говорить, що мною придбано п’ятизірковий готель, вона повинна назвати якесь джерело”. Натомість Махніцький процитував довідку Державної реєстраційної служби, що право власності на готель “Хаятт” на нього не реєструвалося, а також послався на слова власника готелю Сергія Таруту, що він нікому його не продавав.

 

З огляду на це Махніцький запропонував письменниці якнайшвидше спростувала поширену нею неправдиву інформацію.

 

“Я звертаюся до Ірени Карпи і пропоную їй добровільно, в такий же спосіб, як було поширено ту неправдиву інформацію, її спростувати, тоді я відкличу позовну заяву. В іншому випадку будемо зустрічатися в суді”, – зазначив він.

Gazeta.ua